Yapılamayanlar listesi…

İkinci anneliğimle birlikte “Yapamadıklarım, bir türlü yapılamayanlar” listem kabarıyor. Aslında şöyle demeliyim galiba, “1. çocuuuumda yaptıklarım ama 2. cocuuuma nasip kısmet olmayanlar listesi”. 

 

 

Video çekemiyorum mesela. Yani Eren’in tonla videosu var, Deniz oğlumun tek tük. Video çekmek yerine, mesaimi mutfakta harcıyorum. Çünkü o yaptığım poğaçalar, kurabiyeler zamanda yolculuğa çıkaracak beni!

 

 

Heee, Eren’de de “Video fotoğraf çekeceğime, bu süreyi onunla oyun oynamaya ayırsam daha kıymetli olur.” deyip kendimi yiyordum. Çünkü az oyun oynuyordum. Günümün %80’i aktivite kutusu gibi geçiyordu.

 

 

Anlıyoruz ki mesele, tamamen kendini yeme, kemirme, bulunduğun durumdan hiçbir şartta memnun olamamaktan, hep bir tık fazlasını istemekten ileri geliyor. 

 

 

Emeaaaan videosu da az oluversin. Bak benim fotoğraflarım ablamınkinden azdı da ne oldu? Arada bir “Neden benim daha az fotoğrafım var?” dedikçe “Seni cami kenarından aldık, ondan” diye kafa bulmalarının dışında herhangi bir sıkıntım olmadı çok şükür.

 

 

1 yaş videosu var işte, çevirip çevirip izleriz artık:)

 

 

 

 

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Share on LinkedIn0Email this to someonePrint this pageHemen Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*