DEVLET ANA-BABA

Kadından korkuyorsunuz da bu kadar açık etmeyin rica edeceğim!

 

 

Yasa masa getirip bir şey yapacağınız yok, ancak yüzünüzdeki korku maskesini yasalaştırmış olursunuz.

 

 

Sorun analarınıza, "Bir kadın, bir şeyi isterse yapar mı yapamaz mı?" diye. Hele bir sorun hele.

 

 

İnsan anasına inanır ve en doğrusunu, yine kadın olan anası anlatır insana.

 

 

Anası olmayan, arkadaşının anasına sorsun. Ben gibi…

 

 

6 yıldır çevre halkın anasıyla geçiniyorum. Sağolsunlar beni çok severler. Tecrübelerini eksik etmezler, bildiklerini saklamaz söylerler.

 

 

Sizi de seven birileri vardır elbet, sorun soruşturun.

 

 

"Kadın"ı "Kadın" a soracaksın ki anlatsın sana neyi yapıp neyi yapamayacağını.

 

 

Çok rica ederim, bizden bu kadar korkmayın ama "Yasaklarla kadının haklarına müdahale ederiz" de diyorsanız (Bunu açık açık söyleyemeseniz de) az biraz korkun o zaman. İşte bunu da analarımız anlatır, faltaşı gibi açtı mı gözlerini size, hatırlarsınız o korkuyu. 

 

 

Mesele "Yasaklar Cumhuriyeti" kurup, KADIN insanını dize getirmekse, dikkat edin, aynı dizde KADIN sizi sektirmesin!!! Aman diyeyim. "Oğlunu dövmeyen ANA-KADIN'a ters yüzünü göstertmeyin e mi?

 

 

Aslında bu sadece kadınla değil, insanlıkla alakalı bir mesele, insanın hakkı insanındır, yatak odası da kamuya açık bir alan değildir!!!

 

 

Bakınız şurada "KADIN" kelimesini ve bu kelimeden duyduğumuz toplumsal korkunun bilinçaltına yerleşmiş halini ne de güzel anlatmış Feminist KADINlar.

 

Biz, kilit durumlarda "Kızlık Soyadı" sorulan bir milletin "KADIN"larıyız. Bilinçaltımıza işlenmeye çalışan bu durumu temizlemek için de feminist olmaya gerek yok. "KADIN" lığımızı sevmemiz yeterli.

 

 

Şimdi, eğer, illegal hallerin artışında bir mahzur görmüyor iseniz, biz de görmeyiz canım.

 

 

Mesele Kürtaj, sezaryen, çok çocuk, az çocuk meselesi değil "KADIN" korkusu.

 

 

Heee bir de, kadın tecavüze uğrayıp, hamile kaldığında çocuğuna bakacak olan "Devlet" BABA, önce empati please (Olmayan İngilizce'm sayenizde gelişiyor var olun)

 

 

Eşi tecavüze uğrayınca, kızı tecavüze uğrayınca, suçluların yakalanması yerine, eşinin-kızının gebeliği, onun sağlığı ve sağlıklı bebeler doğurabilmesi (AMA LÜTFEN NORMAL DOĞUM) için uğraşacak her kimse, önce bir bu hususta hayaller kursun, bunu yapabilecek bir adım öne çıksın, sonra "DEVLET"BABA baksın, da "DEVLET"BABA'nın bir hanımı var mı bilemedim, o da "DEVLET"ANA'lık ederdi yavruceyize.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Share on LinkedIn0Email this to someonePrint this pageHemen Paylaş

1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*