MarkaAnne olaraktan seminer işine girdim:)

Neşeli Günler filminde Şener Şen’in bazı sahneleri vardı, nikah şekeri işine girip batıyor, sonra jilet işine girip insanların yüzünü kesiyordu:) Yok yok, benimki öyle bir şey değil, seminer işine filan da girmedim. Bir seminer organize ediyorum, o ayrı, ama buna bir iş olarak değil, hep birlikte bilgilenelim diye girişiyorum.

Ekran Resmi 2015-04-02 16.33.50

 

 

“Eğitim, okul seçimi, ilkokul seçimi, veli profili kaygıları vs…” konularıyla ilgili aydınlığa çıkmak istiyorsanız benim gibi, siz de eğitim konusuyla ilgili kaygılarda boğuluyorsanız benim gibi, 16 Nisan 2015 Perşembe gününü bana ayırın anacığım. 

 

 

 

Bu seminer, öyle bir markanın sponsorluğunda filan olmayacak, kendi iş yerimizin toplantı salonunu kullanacağız, kendi  hazırladığımız ikramlar olacak, “Ayyyy, ben şu kurabiyeyi çok güzel yaparım” diyorsan, gün yapıyormuşuzcasına pişirip getirebilirsin, memnun oluruz. Konuşmacımız da hiçbir ücret talep etmiyor. Yeter ki bilgilenelim, aklımızda soru neyin kalmasın istiyor. Sağ olsun.

 

 

 

Detaylı bilgiler:

 

 

Tarih: 16 Nisan 2015

Saat: 10.30- 13.30

Konuşmacı: Eğitim Danışmanı Ali Koç

Yer: Firuzağa Mah. Hayriye Cad. No:12/2 Galatasaray Beyoğlu.

Seminer: Ücretsiz

Katılım: 40 kişi ile sınırlı 

Kayıt: markaanne@gmail.com’a isim, soyisim, telefon numarası bilgileri ve “Seminer Kayıt” başlığıyla e-posta atmanız yeterli.

NOT: Kapının önünde otopark var.

Share on Facebook13Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Share on LinkedIn0Email this to someonePrint this pageHemen Paylaş

2 yorum

  • Merhaba, güzel bir işe kalkışmışsınız yine, hayırlı olsun. Seminer haftasonu da olsa böylece çalışan anneler de yararlanabilse keşke… Sevgiler…

    Cevap Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*