Dünya Emzirme Haftası sebebiylenn

Dünya Emzirme Haftası sebebiylen toplu antilibido saldırısına uğrayan Ömür Gedik’e, gözlerinde kararma olduğu şikayetiyle gittiği hastanede, doktorları, cinsel isteksizlik teşhisi koymuş. Ayyyyhh yazıııık.

ahahahah cinsel isteksizlik mi demişler cidden? :))) İlahi

ahahahah cinsel isteksizlik mi demişler cidden? :))) İlahi

Bir anne blogger olarak, Dünya Emzirme Haftası münasebetiyle herhangi bir yazı yazdım mı hatırlamıyorum, belki de sadece herhangi BİR yazı yazmışımdır. Ben gerek görmemiş olabilirim, önemsemediğimden değil yani. He ayrıca önemsemek zorunda da değilim.

 

Ama kalk sen, “Dünya Emzirme Haftası sebebiyle ‘İstedikleri yerde emzirsinler’ çağrısına kalem oynat. Bu çağrı sadece bir seslenme olarak kalır aslında, çünkü zaten istediğimiz yerde değil ama bebeğin acıktığı yerde zaten emziririz, istediğimiz gibi ya da bebeğin arzuladığı gibi. 

 

Konuşmayayım ve hatta asla da yazmayayım dediydim, zira tüm arkadaşlarım gerekli her şeyi söylemişlerdi ama baktım içim şişti, “Amaaaaeeen” dedim, “İçin şişeceğine…”.

 

Deniz’i Cerrahpaşa’ya götürüyorduk, daha 4 aylıktı, fıtık ameliyatı olacaktı, tahliller vs yapılıyordu. Koridordaki sandalyelere oturmuş sıramızı bekliyorduk, çocuk acıktı, ben de emzirdim oturduğum yerde. Yerleri silen görevli, bana ilerideki bir odayı işaret ederek, “Orada emzirebilirsiniz” dedi, “Yoo ben rahatım teşekkür ederim” demiştim, he bu arada, mememin sadece uç kısmı açıktı ve o kısım da Deniz’in ağzındaydı zaten, memenin tamamı açık olsaydı, muhtemelen ben teşhirciydim (Te Allah’ım). Neyse, adamın önümde rahatsız edici dolanmasından rahatsız olup o gösterdiği odaya geçtim, odada cam yok! Bir sedyemsi pis ötesi yatak, pis bir sandalye! “Ne yani? Burada, havasız, pislik içinde mi emzireceğim?” çıktım dışarı, ben rahatsız olacağıma o olsundu. 

 

 

Kadınlar cinsel obje değildir, istedikleri zaman istediklerini olurlar, meta gibi görülecek uzuvlara sahip hiç değiller. 

 

 

Eren’i totalde 2 ay ancak emzirebilmiş (Ona da emzirmek denirse) insan evladıyım, emen bebek doğurmuşum, bırakır mıyım? Aman etraftakilerin libidosu düşecekmiş, lütfen o esnada libidonuzu bir tarafınıza şeyedin zaten. 

 

 

Çeşitli zamanlarda “Derya ıhımmm” diyerekten önümü toparlamamı işaret eden Yasin bile, emzirdiğim hiçbir dönemde “Aaaa aaaaa burada olmaz” ya da “Ne yapıyorsun Derya?” ya da herhangi bir kaş göz bile yapmadı, yapmazdı zaten, meselenin farkında bir koca çok şükür. 

 

 

Hala da Deniz memelerimi kendi uzantısı sanıyor, bazen çok da sıkılıyorum bu durumdan ama bir gün bitecek, tadını çıkarsın fakir. 

 

 

Cinsellik ve libido düşmanı eylemlerimiz devam edecek. Kesin bilgi. Takipte kalınız. 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Share on LinkedIn0Email this to someonePrint this pageHemen Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*