Bir fotoğraf çekileydik

Herhalde yaklaşık 1,5 ay olmuştur, iki tatlı, işinin ehli, yaratıcı kadınla e-posta yoluyla röportaj yaptım. Oradan bile çok eğlendik ama ben mutlaka birlikte fotoğraflarımız olsun istemiştim, röportajı yayımladığımda. Sonra ne mi oldu?

 

Kardeşim dediğim arkadaşım vefat etti, babam kalp krizi geçirdi ve hala hastanede, e bu kadınlar yoğun mu yoğun zaten, ben kendi programımı onlara uyduracaktım ama şu aralar feleğin çemberinden geçmekle uğraşıyorum ne yazık ki.

 

Yani biz 3 kafa bir araya gelemedik, birlikte 1 fotoğrafımız yok, böyle giderse photoshop yaptıracağım:), üçümüzü bu şekilde bir araya getireceğim.

 

Aslına bakarsanız önemli olan röportaj, sormak istediklerimi sorabilmiş olmak ve tez vakitte yayına almak, evet, çünkü en iyi röportaj bir an önce yayımlanmış röportajdır, öyle değil mi?

 

Öyle ama dedim ya, ben taktım bu duruma, zaten bu gibi takıntılarım yüzünden gecikir benim bazı işlerim. Olsun, iyi olsun, geciksin bazen. Bu da iyidir.

 

 

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Share on LinkedIn0Email this to someonePrint this pageHemen Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*